Report

V zápase proti hurikánům lovci poprvé představili novou sadu dresů. Jednak vypadají parádně a zároveň v nich lovci ještě neprohráli. Tuto sérii toužili samozřejmě prodloužit.

Dvě věci jsou v HHL jisté. Hunters mají rádi alkohol a v jejich zápasech padá hodně gólů. To se potvrdilo i v sobotním utkání. Rezervace v hospodě na pozápasovou oslavu byla provedena a utkání mohlo začít. Hosté do zápasu vstoupili jako pravý hurikán a po pár minutách lovci prohrávali 0:2. Do konce první třetiny ale dokázali se soupeřem srovnat tempo, a tak o přestávce svítilo na ukazateli skóre 1:3.

Do druhé třetiny jakoby nastoupil jiný tým, který hurikány dokázal přehrát. Během jednoho střídání dokázal vyrovnat a následně poprvé v zápase šel do vedení. Za stavu 4:3 se lovci začali těšit na zasloužený orosený chmelový nápoj. Zápas ale ještě nebyl u konce.

V poslední třetině hosté vyrovnali jak tempo, tak i skóre. Hrálo se na obě strany, ale k oslavám měli blíž lovci, kteří šli opět do vedení 5:4. V tu chvíli čas utíkal pomaleji, než když se čeká v hospodě na první pivo. V posledních minutách hurikáni dostali možnost hrát přesilovou hru. Výhodu hráčů v poli ještě zvýšili odvoláním brankáře. Domácí tlaku dlouho odolávali, ale 12 vteřin před koncem neuhlídali průnik hostů, kteří tak srovnali na konečných 5:5.

Po zápase byli hráči Hunters zklamaní, nicméně celkově byl zápas vyrovnaný a remíza je spravedlivá. Zároveň můžeme říci, že držíme neporazitelnost v bílých dresech. První bod v sezóně lovci vyrazili řádně oslavit tak, jak to umí jenom oni.