Startuje nová sezóna

Náročné přípravné období je za námi a je tu to, na co se všichni hráči těší celé léto. Pivo! To bude ale následovat až po prvním utkání nové sezóny. Sezóny, která se bude oproti té loňské lišit počtem účastníků. Nově bude HHL hrát 12 týmů, které se v základní části utkají systémem každý s každým, aby následně odehrály nadstavbovou část. Lovci vstupují do sezóny s jasným cílem – zvýšit limit vypitých piv a panáků. Zároveň by rádi získali o pár bodíků víc než loni.

První utkání Hunters odehrají v sobotu 19. září od 13:15 v pardubické enteria aréně proti Sukoradům. Soupeři se naši hráči pokusí vrátit porážku 3:10 z loňské sezóny. V domácím prostředí lovců platí vládní nařízení proti šíření koronaviru, tudíž musí všichni fanoušci dodržovat rozestupy a mít po celou dobu nasazenou roušku. Všechny fanoušky ale musíme uklidnit, u vstupu budou hostesky rozdávat brčka, takže svůj alkoholický nápoj bude moct každý fanoušek vesele konzumovat i s nasazenou rouškou. Doporučujeme však nepodcenit zásobu alkoholu, jinak se na zápas nebude dát koukat.

Samotným zápasem ovšem zahájení sezóny nekončí. Uskuteční se totiž autogramiáda vybraných hráčů, a to v domovském restauračním zařízení Pod Košem. Hráči se budou fanynkám podepisovat od 18:00, od fanoušků si nechají donést orosený chmelový mok či panáka zelené. Pokud chcete zvracet se svými oblíbenými hokejisty, určitě doražte!

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *