Začala letní příprava

Sluníčko sice začalo pařit tak, že jedno pivo na žízeň už nestačí (jakoby někdy stačilo), ale ani to nezabránilo lovcům v zahájení přípravy na novou sezónu. Tu předchozí ukončila koronavirová krize. Hráči tedy dostali individuální plány, které museli do puntíku splnit. Nejednalo se o klasickou suchou přípravu, nýbrž o mokrou. Kondiční trenéři naordinovali hokejistům hektolitry piva. Kdo nesplnil denní dávku, doháněl resty o víkendech a dovolených.

Na začátku července se všichni lovci sešli k prvnímu společnému tréninku na ledě. Tomu předcházely fyzické a psychické testy. Kdo zhubl nebo nepůsobil opile, dostal s sebou na led zátěž podobnou té, se kterou trénuje Jaromír Jágr. V případě Hunters měla zátěž podobu placatice s kvalitním rumem za 70 korun, která musela být prázdná do čtvrt hodiny od vstupu na led.

Trenérský štáb se snaží, aby příprava byla co nejpestřejší. Proto lovci sehráli už dva přátelské zápasy proti týmu Angry Donkeys, v minulé sezóně druhému týmu celé soutěže. První utkání Hunters překvapivě vyhráli v poměru 8:7. Ve druhém už soupeř nechal C tým doma, přijel s B týmem a s našimi borci si poradil při skóre 4:2. Fanoušci, kteří by se chtěli zchladit, můžou přijít fandit na třetí klání ve středu 5.8. od 19:00 v malé hale pardubické arény.

Všichni členové Hunters dělají pro úspěch v příští sezóně maximum. Celé léto poctivě polykají tréninkové dávky ať jsou točené do půllitru, do třetinky nebo do panáka.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *