V sobotu je DERBY #1

Tuto sobotu se v Pardubicích uskuteční historicky první derby HHL. Utkají se totiž týmy HC Panthers a HC Hungry Hunters. Pro účastníky zápasu bude utkání pikantní zejména proto, že spousta hráču v minulé sezóně oblékala stejný dres.

Favoritem se zdají být hráči s kočičkou na dresu, kteří první utkání ovládli jasně 12:1. Lovci ale vědí, že derby je úplně nový zápas, který začíná od nuly. Z kabiny je mimo alkoholu cítit nadšení a touha derby vyhrát a získat tak první body do tabulky.

Podle dostupných informací se na utkání chystá velké množství fanoušků z obou táborů. Pokladny pardubické Enteria arény hlásí poslední desítky lístků, proto doporučujeme neváhat s jejich nákupem. Pro úplnost se sluší dodat, že zápas se odehraje v malé hale, protože velkou halu obsadí krasobruslařky. Proto je počet lístků omezen. Fajnšmekři možná dají přednost krasobruslení, protože co si budeme nalhávat, ty holky narozdíl od nás bruslit umí. Dokonce i pozadu. Přesto hráči Hunters doufají v silnou podporu fanklubu.

Kdo ovládne první derby?

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *