Známe termín prvního zápasu

Celou náročnou letní přípravu hráči Hunters vyhlíží začátek sezóny. Nyní už je znám termín prvního zápasu. Odehrajeme ho v sobotu 21.9. na zimním stadionu v Novém Bydžově proti nováčkovi soutěže – HK Boys. Další kola prozatím rozlosována nejsou, nicméně v kuloárech se spekuluje, že hned ve druhém kole o týden později fanoušci uvidí pardubické derby Hunters proti Panthers.

Michal Bartl vyráží jednat o novém angažmá

Hunters s napětím čekají, jak se vyvine situace kolem jejich brankářské jedničky Michala Bartla. Ten se totiž přibližně před 2 týdny vydal na cestu do Vladivostoku s cílem domluvit si vysněné angažmá v KHL. A jelikož se tam snaží dostat vlakem po transsibiřské magistrále, tak je ještě na cestě a stále není nic jasné. Podle ruských médií zároveň hrozí, že po spolehlivém brankáři zatouží i další účastník KHL z východu – Amur Chabarovsk.

Hlavní trenér Chabarovsku Alexander Gulyavtsev se vyjádřil k naplánované akci: „Slyšeli jsme, že Michal Bartl jede vyjednávat o kontraktu do Vladivostoku vlakem. Ten ale zastavuje i u nás v Chabarovsku. Taková šance se naskytne jednou za život, proto hnedka běžím do sámošky koupit karton vodek a jdu Michala vyhlížet na nádraží. Věřím, že vodkou Michala přesvědčím, aby minimálně tuto sezónu hrál na Amur.“

Odolá Michal chuti vodky a bude připraven k prvnímu zápasu za Hunters?

Michal se pobryndal vodkou a usnul ve stoje

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *